#1 CSKA_Shampion 05.06.2010 22:42
CSKA_Shampion
586 Posts
Since 13.08.2007

Аз ше направя тема за моя любим отбор от Европа - Арсенал
За поредна година благодарение на грешната трансферна политика а и многобройните контузии на ключови фигури останахме без трофей
Сега се очаква ръководството да отпусне пари на Венгер но той както знаем обича малките момченца на по 15 години така че не вярвам да вземем някоя звезда от световен калибър (макар че се говореше че Буфон щял да идва при нас)

#2 Removed user 05.06.2010 22:57
Blue crushers
231 Posts

в скоро време няма да видите трофей,даже и за шампионска лига ще ви е трудно да се класирате.иначе за трансферите няма никаква гаранция че като се инвестират много пари в играчи ще се постигнат успехи.има доста примери,не е нужно да се иброяват всичките,достатъчно е да споменем мaн сити които ще играят за уефа и белия балет с поредно класиране на 1/4 финал в шампионска лига.май арсенал се представи по добре и от двата отбора които хвърлиха най много пари на вятъра.

#3 Removed user 05.06.2010 23:29
Peaches n’sync
73 Posts

<blockquote><h3>STEALTH написа:</h3>в скоро време няма да видите трофей,даже и за шампионска лига ще ви е трудно да се класирате.иначе за трансферите няма никаква гаранция че като се инвестират много пари в играчи ще се постигнат успехи.има доста примери,не е нужно да се иброяват всичките,достатъчно е да споменем мaн сити които ще играят за уефа и белия балет с поредно класиране на 1/4 финал в шампионска лига.май арсенал се представи по добре и от двата отбора които хвърлиха най много пари на вятъра.</blockquote>
И от къде си толкова сигурен за бъдещето... И аз съм фен на Арсенал и с трансферите,които правиме това лято е напълно възможно да спечелим трофей другия сезон :)

#4 Removed user 06.06.2010 16:45
Red lasers
1030 Posts

Най-красиво играещият отбор заедно с Бареселона последните години. Фен съм на Футбола ,който практикуват и се надявам да почнат да печелят трофеи вече.Контузиите си ги обяснявам с тва че Венгер ги налага много млади и играят по много мачове ( благодарения на късата резервна скамейка ) , а за млади футболисти това не е много добре , като махнем бруталните счупвания на Едуардо и Рамзи , както и чупливия по природа Ван Перси разбира се !!! С няколко опитни попълнения по линии и задължително още 1 отличен централен защитник ,който да партнира на Т.Вермаален ще почнат да жънат пак както до преди няколко сезона го правеха ;) Го Го Гънърс 8)

#5 CSKA_Shampion 07.06.2010 03:59
CSKA_Shampion
586 Posts
Since 13.08.2007

трябват ни опитен и класен защитник който да замества бавния и тромав вече Сол Кямбъл и един добър вратар като например Джо Харт от Ман.Сити който хем е опитен хем винаги играе на 100 процента :)

#6 Removed user 07.06.2010 07:24
Zebras
62 Posts

Сега ако ви отмъкнем Фабрегас ще ви видим какво ще правите насила го държите иначе харесвам Арсенал как играе :)

#7 Removed user 07.06.2010 15:41
Red lasers
1030 Posts

Е ние ви го отмъкнахме навремето без пари сега за 50-60 милиона паунда ще ви оставим и вие да го отмъкнете :D

#8 CSKA_Shampion 30.12.2010 12:15
CSKA_Shampion
586 Posts
Since 13.08.2007

А сега искам да попитам фенове на Арсенал
1. ощетени ли бяхме във вчерашния мач с Уигън(защото за мен това в края на мача си беше 1000% дузпа, подобна на тая където свириха на Тотнъм срещу нас по- рано)
2. какво не ни достигна за да вземем победата вчера
3. Според вас Венгер не направи ли вчера огромна грешка като извади Джак Уилшър, който определено се интегрира добре в отбора и прави впечатляващ сезон?
4. Също така искам да ви питам според вас с тези поредици от силни и слаби мачове където редуваме имаме ли шанс за място в топ 3 (за Шампион не може и да става дума даже)?
И искам свестни коментари без феновете на други отбори да почнат да сипят хейт ;)

#9 Removed user 02.01.2011 14:24
Burn
489 Posts

имаме млади играчи.отупахме Челси дано това да ги стимулира да започнат да мачкат :)

#10 Removed user 07.08.2011 18:50
CSKAMAIUMRE
1579 Posts

Сезонът в английската Висша лига почти започна, а Арсенал са направили само 2 покупки Карл Дженкинсън и Жервиньо. Мисля, че на Арсенал да им нужни още 2-3 нови попълнения и едно от тях да е ляв защитник, защото продадохме Гаел Клиши на Манчестър Сити. Все още нищо не е изяснено около преминаването на Хуан Мата на Емирейтс, също така артилеристите проявяват интерес към Фил Ягиелка и Тим Кейхил. Арсен Венгер е готов да продаде Самир Насри, защото договорът му изтича през лятото на 2012 и той е отказал да го поднови. Лоша новина още е, че Барселона подготвя оферта за 36 000 000 евро и фабрегас е готов да плати исканите още 4 000 000 евро за да премине в испанския шампион.